Блог

Мала приватизація та надання права власності в ПроЗорро

Реалізація державного майна та його передання приватним особам розпочалось ще в 1991-му році, коли Україна офіційно стала незалежною державою. Саме визначення приватизації дає зрозуміти, що мова йде про можливість проведення легального та офіційного переходу права власності від державної установи до приватної особи. 

Варіанти проведення електронних торгів

Проведення закупівель або ж організація електронних торгів може мати різний вигляд в залежності від того, який спосіб буде обрано для виконання таких процедур. На сьогодні, прийнято розрізняти декілька основних варіантів проведення електронних торгів.

Переваги придбання земельних ділянок на онлайн-аукціонах

Оренда або ж купівля землі – це досить відповідальна процедура, яка потребує від вас не тільки наявності коштів, але й розуміння того, як саме потрібно обирати такі об’єкти. Незалежно від того, який тип договору вас цікавить, вам варто звернути увагу на декілька дуже важливих аспектів, які мають серйозний вплив на кінцевий результат.

Торги землею на офіційних правах

Україна є великим постачальником аграрної продукції. Тому питання про продажі і реалізації сільськогосподарських територій стояло дуже гостро, як для влади, так і для фермерів і звичайних громадян. До того ж Верховна Рада вже розглянула перелік змін до законодавчих актів, які регламентують продаж і купівлю сільськогосподарських ділянок. Так, уже з 1 липня 2021 року стартуватиме офіційна майданчик по реалізації сільськогосподарських територій, які припадають на частку аграрної промисловості України. Як тепер будуть проходити аукціони землею і до чого вони приведуть?

Що можна купувати в системи Прозорро

Електронний портал Prozorro надає своїм клієнтам унікальну можливість брати участь в електронних аукціонах, в яких здійснюється продаж необроблених сортів деревини. Такий формат продажу деревини вигідний не тільки клієнтам компанії та потенційним клієнтам, а й державі, яка тяжіє збільшити продажів деревини на ринку товарів, зокрема, використовуючи всі види Інтернет-порталів та джерел для цього.

Співпраця з УУБ – найважливіший аспект системи електронних торгів

Актуальність торгів, коли арештоване майно може продаватися, було актуальним ще 2015 році, але тоді вони працювали на окремих регіонах. По суті, розробники хотіли створити дуже унікальний інструмент для того, щоб продавати різні об’єкти які були вилучені в певний період часу і у конкретних людей. Можна з радістю заявити, що це у них вийшло ще пару років назад. Все майно, яке було вилучено з-за боргів перейшло державі. Але з часом було прийнято його якось трансформувати в спосіб, який допоможе збільшити казну.

Купити чи продати дуб-кругляк на публічних онлайн-аукціонах

За запитом «купити дуб-кругляк”  можна знайти цікаві лоти в електронній системі Прозорро.Продажі. Ця процедура діє вже рік і має значні досягнення: понад 26 000 успішних торгів, дохід від яких перевищив 889 млн. Грн. Такі значні результати були досягнуті консолідованими зусиллями Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища та Прозорро.Продажі. 

Ринок торгівлі енергетичними ресурсами

Сучасний формат торгів енергетичними ресурсами може допомогти вам вирішувати певні проблеми у важливих для вас категоріях. Якщо у вас є мета долучитись до відповідного формату торгів на сучасному ринку, то слід просто зараз відкрити перед собою якомога більше нових привабливих інструментів. Це все створить ідеальні умови для кожного з учасників. Саме тому вам слід більше уваги приділити сучасним торгам на цьому ринку, що досить швидко допоможе вам покращити ситуацію та створить умови для того, щоб процес закупівлі більше не був для вас проблемним. Насправді, саме у цій категорії ви можете отримати певну користь від процесу торгів.

Як проходять торги по банкротству

Постійний та досить стрімкий розвиток інтернет-технологій значно спростив безліч процесів. Все почалось з замовлень через інтернет. Сьогодні ситуація ще більш цікава. Тепер, люди можуть брати навіть участь в торгах в онлайн-форматі. Більш того, дана форма участі є максимально чітко розробленою. 

Как сохранить проценты зарядки на ноутбуке: практические советы

Длительность заряда на ноутбуке сохраняется в зависимости от интенсивности применения модели. Нормально работать в автономном режиме могут только слабенькие модели, которые используются для выполнения простых задач, например, просмотра информации.