Придбати дуб-кругляк дешево на Прозоро.Продажі

Придбати дуб-кругляк дешево на Прозоро.Продажі

Купіть необроблений дуб зараз є можливість на Prozorro.Sale внаслідок цього нового плану, розробленого за ініціативою Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища України. Даний результативний план охоплює реалізацію необробленого дерева, яке заготовили лесозаготавлівающіе господарства, на загальнодоступних цифрових аукціонах з першого лютого 2020 року.

Розглянемо деякі моменти отримання необробленого дуба на Prozorro.Sale

Робота організацій-монополістів і здійснення реалізації джерел деревини вже достатньо довго викликають сумніви щодо прозорості та порядності. Для усунення подібних питань в 2016 році була розроблена система електронних торгів Prozorro.Sale. Вона є ефективною технікою здійснення державних планів по боротьбі з хабарництвом. Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про реалізацію пілотного проекту щодо здійснення цифрових торгів по реалізації необробленої деревини» приєднав до загальнодоступного аукціону ще й необроблений ліс https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-dub-kruglyak-vigidno-na-prozoroprodazhi/.

Інноваційне рішення торгівлі лісосировини забезпечило прозорість ринку. Це означає, що інформація про вартість, зокрема товару і фінальних набувача стали загальнодоступними в онлайн-майданчиках.

З метою продажу необробленої дуба або якогось іншого сорту лісу за допомогою цифрової системи Prozorro.Sale, необхідно дотримуватися подальшого алгоритм дій:

  • прочитання нормативно-правових документів, що визначають продажу деревини;
  • виконання реєстрації на порталі Української універсальній біржі (далі УУБ) і завершення договору про взаємодію;
  • збір необхідного пакету документів;
  • опублікування оголошення про реалізацію деревини;
  • зворотний зв’язок з потенційними замовниками.

Організації, представники зеленого підприємництва отримують від 10 мільйонів гривень тільки виручки на рік, зобов’язані продавати на інтернет- торгах не менше 25% від обсягу зрубаного за місячний термін лісу. У найближчій перспективі в такий метод торгівлі переведуть все продажу деревини, щоб цей процес став загальнодоступним і публічним. Це і є тією приводом чому відмінні поквапитися з реєстрацією на одній з акредитованих платформ системи Prozorro.Sale, можливий, УУБ.

На необроблений дуб на платформі УУБ

В реальний час виставляють лоти необробленого лісу ціною від 200 тис. Грн. Загальний потрібний обсяг якого більше 150 м.

На платформі УУБ ви зумієте виявити необроблений дуб будь-якого сорту: кам’яний, легкої, іволістний, червоний. Ціна за один куб. м. в межах від 438 до 650 грн. Коли аукціон не відбувся, оголошується подальший, втім початкова ціна лота тісніше буде поменше.

admin_ngen administrator