Рекомендації з вибору нерухомості на аукціонах

Рекомендації з вибору нерухомості на аукціонах

Придбання нерухомості – це відповідальне завдання, до якого потрібно підходити максимально серйозно. Будучи в ролі покупця, ви повинні брати до уваги всі можливі ризики.

Одна справа, якщо ви купуєте певний об’єкт у людини, яку добре знаєте. Якщо ж мова йде про аукціон, де вам ніхто не гарантує того, що ви будете переможцем, то підходити до цього питання потрібно ще більш серйозно.

Один з найбільш відомих електронних майданчиків, де можна взяти участь в торгах — УУБ. Варто пам’ятати, що важливою умовою при виборів електронного сервісу є саме акредитація системою ПроЗорро. Більше інформації про Прозорро тут — megasale.com.ua. Якщо обраний вами майданчик не входить до переліку акредитованих сервісів, то вірогідність зіштовхнутися з проблемами в подальшому значно зростає.

Українська універсальна біржа була одним з первих сервісів, що пройшли акредитацію. Відповідно, ви вже можете бути впевнені в тому, що нічим не ризикуєте.

Поради спеціалістів з приводу участі в торгах

Зовсім недостатньо того, щоб просто перейти за посиланням та відправити свою заявку на участь. Все це було б занадто просто.

Насправді ж, якщо ви маєте бажання підвищити свої шанси на перемогу в аукціоні, рекомендується пройтись по таким моментам, як:

  1. Доцільність участі в торгах – тобто, вам потрібно оцінити, чи є сенс шукати потрібний вам лот саме серед аукціонів. Для прикладу, коли мова йде про невеличку ділянку землі, то іноді простіше купити подібну нерухомість напряму в іншої людини;
  2. Робота з паперами – не рекомендується до останнього тягнути з підготовкою пакету документів. В момент подачі заявки на участь в торгах, у вас повинні бути готові всі папери, які можуть вам знадобитися;
  3. Аналіз своїх шансів – щоб не витрачати час даремно, потрібно з самого початку проаналізувати, що саме за лот був вами обраний. Відповідно, вам потрібно оцінити свої реальні шанси на те, щоб отримати перемогу в такому аукціоні;
  4. Терміни подачі – всі дії на аукціонах проводяться відповідно регламентованого часу, починаючи зі старту аукціону та закінчуючи подачею заявки. Відповідно, все потрібно робити зарані й брати до уваги той час, який вам приділяється на виконання будь-якої процедури.

Це лише декілька цікавих моментів, які потрібно тримати в голові. Аукціони та державні торги – це дійсно цікавий напрям, про що говорить серйозний попит людей, зацікавлених в тому, щоб взяти участь в подібних процедурах.

admin_ngen administrator