Як у 2021 році продати твердо-листяну технічну сировину

Як у 2021 році продати твердо-листяну технічну сировину

Чимало український підприємств зацікавлено у придбанні твердо-листяної технічної сировини. З лютого місяця минулого року така можливість стала максимально доступною та вигідною завдяки роботі системи Прозорро.Продажі та змінам, введеним Кабінетом Міністрів України.

Зміни було направлено на регулювання ринку необробленої деревини, до якого відноситься і твердо-листяна технічна сировина.

Протягом 2020 року вся продукція ринку необробленої деревини проходила через товарні біржі, котрі вважаються офіційними електронними майданчиками системи Прозорро.Продажі. За цей період, зокрема Українська універсальна біржа, принесла більш ніж 30 мільярдів гривень до державного бюджету України.

Ознайомитись із детальною інформацією про товарну біржу та відкриті можливості на ринку необробленої деревини, можна на сайті sale.uub.com.ua. Товарна біржа Українська універсальна біржа є однією із найкрупніших товарних бірж в Україні, виступає у якості офіційного електронного майданчика та неодноразово доводила свою користь для уряду та підприємств України.

Чим характерна твердо-листяна технічна сировина та де вона використовується

Технічна сировина, що виготовляється із твердо-листяних порід дерев, необхідна для реалізації різних потреб технічного характеру. Найчастіше цей продукт придбають українські деревообробні підприємства, теплоелектростанції, бізнесмени які займаються у сфері виготовлення меблів та ДСП.

Найбільший попит було зафіксовано у сфері виробництва опалювальних матеріалів (дров). Використовувати технічну сировину із твердо-листяних порід дерева не можливо у сфері виготовлення різноманітної пилопродукції.

Які проблеми спіткали підприємства у галузі деревообробки в минулі часи

Процедура реалізації технічної сировини іх твердо-листяних порід дерев була неврегульованою до 2020 року. Тобто процедура була, але її виконання ніколи не контролювалося. Це призвело до розквіту різноманітних корупційних схем та махінацій. До того ж, весь процес закупки у лісних господарств подобної продукції завжди супроводжувався великою кількістю бюрократичних процесів.

Така процедура унеможливлювала конкурентну торгівлю між лісгоспами та підприємствами України. До того ж, за попередньою домовленістю, обидві сторони обходили вимоги податкового законодавства держави, що наносило великих збитків як державному бюджету, так і рівню життя українців в цілому.

Переваги від нової системи та змін на ринку необробленої деревини

Разом із впровадженням обов’язкової реалізації необробленої деревини на електронних майданчиках системи Прозорро.Продажі призвела до неймовірного ажіотажу сере підприємств. Деякі лісні господарства реалізовували технічну сировину через Прозорро і раніше, однак відтепер, така необхідність була у кожного.

Залишалось лише питання обрання найбільш сучасного та надійного майданчика. Українська універсальна біржа стала одним із лідерів на українському ринку товарних бірж, які реалізують можливість проведення онлайн-аукціонів. Досвід європейських спеціалістів було передано професіонала із УУБ і на сьогодні вони вже мають право навчати нових спеціалістів.

Для того, щоб дізнатись про деталі процедури реалізації технічної сировини із твердо-листяних порід дерев, варто перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/tehsyrovyna-tl-prydbaty-na-elektronnomu-majdanchyku-uub де спеціалісти в цій галузі поділилися досвідом та інструкцією.

Окрім того, рекомендуємо зареєструватися на інформаційному сайті УУБ та підписатись на соціальні мережі. Таким чином ви зможете забезпечити себе достовірною інформацією з ринку необробленої деревини вчасно.

admin_ngen administrator